O nas

Dlaczego len?

Budując sklep internetowy chcieliśmy, aby była to oferta zarazem oryginalna, zdrowa, nietuzinkowa i ekologiczna. I mowa tu nie tylko o jakości pakowania, ale także o tym co w tej paczce się znajduje.

Chcieliśmy zaproponować nutkę zdrowia, zadbania o siebie, satysfakcji z zakupów. Len, a dokładniej lniana tkanina spełniała wszystkie nasze oczekiwania.

"Oh! Jest gdzieś niebo jak len" - piękny kolor lnu kojarzy się ze świeżością, nieskazitelnością, trwałością. Przywodzi na myśl spokój i ukojenie. Taka też jest lniana tkanina. Kojarzy się z bezpieczeństwem i ze wszystkim co dobre dla naszej skóry, od pierwszych dni życia. Len wyjątkowo korzystnie wpływa na ciało i na ludzki organizm. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, pyłem oraz ładunkami elektrostatycznymi. Dba o zdrową skórę podczas wszelkich alergii i innych jej chorób. Jest miękki w dotyku, a zarazem jest tkaniną, która najlepiej przepuszcza powietrze. Inwestycja w len w całym Twoim domu to inwestycja w zdrowie i trwałość na lata.

Wspieramy produkty krajowe. Dlatego nasz asortyment lniany pochodzi tylko od polskich producentów, dbających o najmniejszy szczegół podczas ich szycia.

A to wszystko zamyka pięknie zapakowana w sposób ekologiczny przesyłka i drobny słodki upominek. Pilnujemy, aby dostawa była szybka w duchu zero waste.