Niezawodny len

Sklep internetowy ,,Więcej niż len’’ to oferta oryginalna, zdrowa, nietuzinkowa, ekologiczna. I mowa tu nie tylko o samym produkcie, ale także o całej jego historii, uniwersalności i formie dostarczenia. Paczka z lnianym towarem będzie dla Ciebie prawdziwą niespodzianką.

W jednym zamówieniu zawarta będzie oferta zdrowotna, estetyczna i satysfakcjonująca pod każdym względem. Len, a dokładniej lniana tkanina spełnia szereg oczekiwań. W trakcie użytkowania miło zaskakuje trwałością i oryginalnością przy każdej okazji.

"Jest gdzieś niebo jak len" - piękny kolor lnu kojarzy się ze świeżością, nieskazitelnością, długowiecznością. Przywodzi na myśl spokój, ukojenie, bezpieczeństwo. Taka też jest lniana tkanina. Kojarzy się ze wszystkim co, dobre dla naszej skóry, od pierwszych dni życia.

Len wyjątkowo korzystnie wpływa na ciało i na ludzki organizm. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, pyłem oraz ładunkami elektrostatycznymi. Dba o zdrową skórę podczas wszelkich alergii i innych jej chorób. Jest miękki w dotyku, a zarazem jest tkaniną, która najlepiej przepuszcza powietrze. Inwestycja w len w całym Twoim domu to inwestycja w zdrowie i trwałość na lata.

Wspieramy produkty krajowe. Dlatego nasz asortyment lniany pochodzi tylko od polskich producentów, dbających o najmniejszy szczegół podczas ich szycia.

A to wszystko zamyka pięknie przygotowana w sposób ekologiczny przesyłka i drobny słodki upominek. Pilnujemy, aby dostawa była szybka w duchu zero waste. Cieszymy się z każdej pozytywnej reakcji na dostarczony towar.

Produkty w sklepie ,,Więcej niż len’’ zamawiane są często z okazji osobistych uroczystości: urodziny, imieniny, święta. Przesyłka stanowi doskonały prezent, a dla bardziej dociekliwych konsumentów zawiera też pewne przesłanie ekologiczne, edukacyjne, a nawet patriotyczne. Magiczne trzy litery z nazwy produktu można też potraktować jako skrót pewnego przesłania. Oto niektóre propozycje rozwinięcia tej nazwy:

Luksus – Edukacja – Natura

Lekarstwo – Ekologia – Niespodzianka

Luz - Efekt – Nowość

Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach. Natomiast opowieści o lnianych produktach znajdziesz w blogu. Możesz je uzupełnić, skomentować, poprawić. Poluj na okazje, skorzystaj z pojawiających się promocji. Wiedzę o lnianych produktach zawsze wzbogacają opinie ich użytkowników.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.