Za dużo LNU w lnie?

20.11.2020

Za dużo LNU w lnie?

Pamiętacie jak w filmie "Poszukiwany poszukiwana" pseudonaukowiec robił badania na cukrze (ile go jest w cukrze)? A mówiąc wprost pędził bimber z cukru. Przypomniała mi się ta historyjka przy systematyce towaru w naszym sklepie. Czy nie za dużo tu produktów z lnu? A czy jest coś więcej?

Oczywiście. Lista jest długa i obejmuje damskie spodnie, płaszcze i kurtki, t-shirty (te z krótkim rękawem), bluzki (te nieco z dłuższym rękawem), bluzy, topy (potocznie zwane bluzkami na ramiączkach), a także sukienki, spódnice, swetry i komplety damskie (pod którymi kryją się bardzo wygodne i modne komplety dresowe). Oferujemy też coś więcej dla mężczyzn, a mianowicie męskie  spodnie, t-shirty, bluzy, koszule oraz męskie akcesoria, np.: skórzany portfel. Z pewnością oferta towarów (nie tylko lnianych) zostanie poszerzana. Choć bazą będą produkty z lnu.

Kiedyś zacząłem wymieniać znajomemu, ile tych rzeczy lnianych tu jest, odmieniając słowo len przez wszystkie przypadki. On w końcu nie wytrzymał i zapytał:

- A jak ten len szlag trafi, to co?

- Jak to co? Bawełna!

Wokulski

wiecejnizlen.pl

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.