Pościel łóżko

09.01.2021

Pościel łóżko

To tylko dwa słowa, a ile kombinacji. Bo jeśli się okaże, że dodamy między nimi przecinek to mamy oddzielne rzeczowniki, podmioty, a zarazem przedmioty. Może być to opowieść o pościeli i łóżku. Natomiast jeśli na końcu postawimy wykrzyknik to już jest pełne zdanie z podmiotem, orzeczeniem i jednocześnie wypowiedziane trybem rozkazującym.

Tymczasem chodzi tu o jedno i drugie, a więc o to, aby pościelić łóżko, ale też zarazem zachwycać się jedną i drugą rzeczą. Co do łóżka to wiadomo, wszystko co najważniejsze w życiu dzieje się w tym miejscu. Ale czymże byłoby łóżko bez wspaniałej pościeli. I nad tym właśnie warto się zastanowić.

Pościel oczywiście powinna być lniana, bo już w starożytności tak zasłane łóżko kojarzyło się z czystością i bogactwem. Dziś, gdy większy nacisk kładziemy na zdrowie i naturę skojarzenia dotyczyłyby stałej temperatury umożliwiającej skórze oddychanie i ogólny relaks. Okryci taką pościelą odpoczywamy, regenerujemy swoje ciało i zmysły, łatwiej zasypiamy, lepiej śpimy, a rano wstajemy wypoczęci i silni.

Badania wykazały, że lniana tkanina dobrze wpływa na układ nerwowy, chroni przed hałasem, pyłem i szkodliwą częścią tablicy Mendelejewa. Wzmacnia odporność, nie osadza się na niej kurz, ani roztocze lub grzyby i bakterie. W tak zasłanym łóżku dobrze poczują się alergicy, zwłaszcza jeśli mają kłopoty ze skórą. Nie trzeba więc prosić lekarza o lniany opatrunek, zbędna będzie też wizyta u kosmetyczki, która ma pomóc w uelastycznieniu skóry.

Podsumowując tytułowe dwa wyrazy, zawarte są w nich takie wartości jak zdrowie, natura, bezpieczeństwo, oszczędność. W Internecie możesz to sprawdzić klikając tu: www.wiecejnizlen.pl/lniana-posciel-na-zamowienie

A jeśli chcesz zamówić ten produkt do domu, to przesyłka dotrze w kilka dni :)

Wokulski

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.