Kobieta z telefonem i PREZENT

30.11.2020

Kobieta z telefonem i PREZENT

Podobno stronę sklepiku najczęściej przeglądają Panie i w dodatku czynią to za pomocą smartfona, a nie stacjonarnego komputera. Od razu puściłem wodze fantazji wyobrażając sobie Izabelę Łęcką"2020 z wypasioną komórką w dłoni. Czego tam szuka? O czym myśli? Kto jej może pomóc? Odpowiedź na ostatnie pytanie jest oczywista: pięknej Izuni może pomóc współczesny szarmancki pan Stasio. Wiadomo też, co może dla niej znaleźć, lista towarów jest bogata. I to zarówno w sensie wdzianka jak i mieszkanka, len i więcej...

Ale jak odczytać myśli kobiety z telefonem? Warto zerknąć do kalendarza. A więc najpierw popularne grudniowe imieniny: Barbary, Wiesławy, Ewy, Żanety, Pauliny, Krystyny, Agaty, Nikoli, Angeliki i wielu innych. Dalej urodziny, pamiętaj Stasiu, zawsze dwudzieste (najwyżej plus VAT). Wreszcie grudniowe szaleństwo prezentowe z okazji Mikołajek, Choinki, Świąt, Nowego Roku (na pewno coś pominąłem).

Jeśli zaś jakąś okazję celebry tu przegapiłem to warto ujawnić wielką tajemnicę każdej kobiety: najmilej może ją zaskoczyć prezent dany bez żadnego powodu. Do dzieła. Kilka klików i ślicznie spakowana paczka trafia do adresatki.

Wokulski

wiecejnizlen.pl

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.