Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca

22.05.2021

Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca

W najbliższych tygodniach czeka nas kolejna seria "dni" naszych bliskich. Gadżetów wszędzie co niemiara, podobno pandemia wyzwala w nas chęć do większych i częstszych zakupów. Warto jednak zachować umiar, a skoro już musimy coś kupić, aby dać wyraz swoim uczuciom, to postarajmy się, aby oprócz serca w procedurę obdarowywania włączony był mózg.

Chyba faceci mają częściej problem z zakupem prezentu (ja tak mam na pewno!). Jak z tego wybrnąć? Kup coś, o czym będziesz mógł długo opowiadać. Skąd się toto wzięło, jak tego używać, czemu to służy. Niech ten materialny wyraz naszych emocji łączy też walor edukacyjny.

Ocena prezentu przez obdarowanego, zajmuje często kilka sekund. Ale widok takiego gadżetu to tylko wierzchołek góry lodowej. Większość jego walorów jest najczęściej ukryta. I tu można snuć narrację przez cały wieczór odpowiadając kolejno na następujące pytania: gdzie to kupiłem? Kto tego używa? Jakie mamy tu aspekty ekologiczne i zdrowotne? Jak wygląda proces produkcji? Co stanowi surowiec tego prezentu?

Czujesz, jakie masz pole do popisu! "Kot powinien być łowny, a chłop mowny" (tak mówiła moja babcia). Więc na koniec, choć nie sugeruje co to ma być, to jednak zapewnię: magiczne trzy litery surowca, z którego składa się większość towarów z tego sklepiku da Ci szanse na popisanie się wiedzą, erudycją, krasomóstwem. Nie strać tej okazji...

Wokulski

ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE NA PREZENTY

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.