Co facet myśli o kobiecie?

13.02.2021

Co facet myśli o kobiecie?

Naukowcy ustalili, że w głowie faceta są utrwalone następujące stereotypy kobiety, która jest (kolejność alfabetyczna): bez ambicji, ciepła, cierpliwa, drażliwa, emocjonalna, gadatliwa, łagodna, miła, nerwowa, niestała, nieśmiała, o miękkim sercu, ostrożna,  przebaczająca, przyjemna, rozmarzona, rozumiejąca, sentymentalna, skłonna do narzekań, skromna, słaba, strachliwa, użalająca się nad sobą, wrażliwa, zależna, zmienna.

Co z tego wynika? Problem z kupnem prezentu! No bo co można wybrać w sklepie dla tak złożonej osobowości? Z drugiej strony, w zmianie takiego uproszczonego myślenia może pomóc niemal każdy upominek. Podaruj swojej dziewczynie ciepłe papucie i powiedz jej, że to dlatego iż cała jest taka "ciepła". I w ten sposób możesz ją ubrać od stóp (łapcie, skarpety) do głowy, kończąc na turbanie, który wręczysz jej po umyciu włosów z komentarzem: "Wiem, że jesteś taka wrażliwa (po kąpieli)".

I vice versa

Z tych samym badań naukowych wynika, co na ogół kobieta myśli o facecie. Jaki on zwykle jest w jej oczach? Agresywny, aktywny, arogancki, autokratyczny, bałaganiarz, głośny, indywidualista, krzepki, niemiły, nieostrożny, odważny, opanowany, pewny siebie, pomysłowy, poszukujący przyjemności, poważny, przedsiębiorczy, racjonalny, realistyczny, spragniony przygód, stanowczy, szorstki, szybki, twardy, zaradny, zarozumiały, zdolny, złośliwy. I co w związku z tym można mu podarować? Dużo snu i lnu... Albo też przepiękne opakowanie niespodzianki.

Wokulski

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.